Informacje o planowanych wydarzeniach.


Wiosenny weekend na Twardej Ścieżce

Puszcza Mariańska k. Żyrardowa

23 - 24 marca 2019 r.

Spotkania z szałasem potu stały się już dla nas tradycją. Szałas potu działa na bardzo wielu poziomach. Oczyszcza fizycznie i duchowo oraz podnosi nasz poziom energii i świadomości. Dlatego polecam korzystać z niego co najmniej raz w miesiącu.
Zapraszamy na pierwszy w tym roku wiosenny weekend na Twardej Ścieżce, z szałasem potu i kilkoma innymi praktykami, który odbędzie się w Puszczy Mariańskiej k. Żyrardowa.

W programie spotkania:
- szałas potu
- podróże przy bębnie
- ceremonia kakao
- wysyłanie orłów

Więcej tu: Wiosenny weekend na Twardej Ścieżce


Co planuję na Twardej Ścieżce w 2019 r.

Warsztaty na Noc Kupały z szałasem potu, ceremonią kakao i chodzeniem po ogniu - czerwiec.

Sześciodniowe intensywne warsztaty z zakopywaniem się do ziemi (pogrzeb wojownika), szałasem potu i chodzeniem po ogniu - okolice Częstochowy. Orientacyjny termin 13 - 18 sierpień.

Comiesięczne szałasy potu na pełnię, nów i przy innych okazjach na Podkarpaciu i w okolicach Warszawy. Będę o nich informował na bieżąco.

Zobacz też: Relacje z poprzednich warsztatów

Jeśli nie znalazłeś w powyższej ofercie odpowiedniej dla siebie imprezy, to zapisz się na newsletter. Będziesz informowany na bieżąco o nowościach i być może wtedy w innym terminie i w innym miejscu znajdziesz coś dla siebie?
Zrób to, już teraz, bo nigdy nie wiadomo co, gdzie i kiedy wpadnie nam do głowy.

Kliknij tutaj i poznaj szczegóły.

Jeśli masz konto na Facebooku, to możesz też dołączyć do grupy "Warsztaty Twardej Ścieżki"
Na grupie tej są podawane informacje o takich praktykach jak szałas potu, chodzenie po ogniu, zakopywanie się do ziemi, podróże przy bębnie, ceremonie kakao oraz o innych praktykach Twardej Ścieżki odbywających się jako samodzielne wydarzenia lub będące częścią całych warsztatów.
 
Warsztaty Twardej Ścieżki
Grupa na Facebooku · 1027 członków
Dołącz do grupy
Grupa ta ma służyć do podawania informacji o terminach i miejscach warsztatów Twardej Ścieżki organizowanych przez Magnetoit - Jan Szeliga oraz innyc...
 


Copyright © Magnetoit.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt Magnetoit